Все буде Україна!

Укргідроенерго повідомляє про початок відкритого обговорення тарифів та інвестпрограми

Укргідроенерго повідомляє про початок відкритого обговорення тарифів та інвестпрограми

Оголошення
""
Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» оголошує про початок проведення відкритого обговорення з громадськістю перегляду тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС і ГАЕС та Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік.

Мета обговорення — отримання зауважень і пропозицій від органів виконавчої влади та інших зацікавлених осіб відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

Проекти документів та обґрунтування до обговорення розміщено на сайті ПрАТ «Укргідроенерго»:

Відкрите обговорення питання щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми відбудеться об 11:00 4 квітня 2019 року за адресою: ПрАТ «Укргідроенерго», м. Вишгород.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень приймаються до 12:00 3 квітня 2019 року на електронну адресу: [email protected] (контактна особа: Давидович Марина Володимирівна, тел.: (04596) 58514).

Реєстрація представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проводиться до 15:00 3 квітня 2019 року за електронною адресою: [email protected] або за тел.: (04596) 58514.

Для участі у відкритому обговоренні обов'язкова наявність документа, що посвідчує особу.

Поділитися: