Укргідроенерго повідомляє про початок відкритого обговорення тарифів та інвестпрограми

Укргідроенерго повідомляє про початок відкритого обговорення тарифів та інвестпрограми

Оголошення
""
Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго» оголошує про початок проведення відкритого обговорення з громадськістю перегляду тарифів на відпуск електричної енергії ГЕС і ГАЕС та Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2019 рік.

Мета обговорення — отримання зауважень і пропозицій від органів виконавчої влади та інших зацікавлених осіб відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП.

Проекти документів та обґрунтування до обговорення розміщено на сайті ПрАТ «Укргідроенерго»:

Відкрите обговорення питання щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми відбудеться об 11:00 4 квітня 2019 року за адресою: ПрАТ «Укргідроенерго», м. Вишгород.

Пропозиції та зауваження до проектів рішень приймаються до 12:00 3 квітня 2019 року на електронну адресу: m.davydovych@uhe.gov.ua (контактна особа: Давидович Марина Володимирівна, тел.: (04596) 58514).

Реєстрація представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також інших зацікавлених осіб із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові учасника та назви організації, яку він представляє, проводиться до 15:00 3 квітня 2019 року за електронною адресою: m.davydovych@uhe.gov.ua або за тел.: (04596) 58514.

Для участі у відкритому обговоренні обов'язкова наявність документа, що посвідчує особу.

Поділитися: