Все буде Україна!

Запрошуємо 6-8 листопада 2018 року на XVI Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Запрошуємо 6-8 листопада 2018 року на XVI Міжнародний форум «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

Анонс
""
У форматі форуму національні компанії паливно-енергетичного комплексу України представлятимуть свої підприємства на галузевій експозиції, серед яких і найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні Укргідроенерго.

Вже багато років поспіль Укргідроенерго бере активну участь у роботі форуму, метою якого є:

  • сприяння реалізації Енергетичної стратегії України до 2035 року для забезпечення надійного й ефективного функціонування енергосистеми країни, енергетичної незалежності та безпеки держави;
  • демонстрація досягнень в паливно-енергетичному комплексі, націлених на модернізацію енергетичної інфраструктури, її технологічний, організаційний, нормативно‑правовий та науковий розвиток;
  • створення ефективного майданчика для щорічних зустрічей енергетичного співтовариства, запуску нових проектів, ознайомлення зі світовими тенденціями і перспективами розвитку енергетики, плідного діалогу бізнесу і влади.

В рамках форуму відбудеться низка конференцій та панельних дискусій, у тому числі круглий стіл «Водогосподарсько-енергетичний комплекс та шляхи подальшого розвитку гідроенергетики в Україні», на якому з доповідями виступлять фахівці Укргідроенерго               І. Г. Жданов «Досвід і практика реалізації проекту (реконструкція) діючої гідроелектростанції» та С. В. Кучер «Велика гідроенергетика ХХІ сторіччя – виклик та обмеження».

Серед активностей – «Енергоквест» для студентської молоді та пересувна виставка.

Підходьте до стенду компанії та беріть активну участь у обговоренні майбутнього української гідроенергетики. Біля стенду Укргідроенерго ви матимете змогу поспілкуватися з фахівцями компанії та отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання щодо сучасного стану та перспектив подальшого розвитку гідроенергетики в цілому та Товариства зокрема.

Чекаємо на вас за адресою:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Режим роботи виставки:

6-7 листопада: з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30).

8 листопада: з 10.00 до 17.00 (вхід до 16.30).

Поділитися: