Все буде Україна!

Запрошуємо на презентацію проекту Кодексу корпоративного управління ПрАТ "Укргідроенерго"

Запрошуємо на презентацію проекту Кодексу корпоративного управління ПрАТ "Укргідроенерго"

Анонс
""
20 грудня 2018 року в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відбудеться презентація проекту Кодексу корпоративного управління Приватного акціонерного товариства "Укргідроенерго".

Початок заходу о 10.00 за адресою: м. Вишгород, апарат управління ПрАТ «Укргідроенерго» (м. Вишгород), зал  селекторних нарад.  

До участі в презентації запрошені представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку, енергетичні компанії та провідні ЗМІ.

У рамках презентації Ви дізнаєтесь про систему корпоративного управління ПрАТ "Укргідроенерго", функціонування та принципи, на основі яких воно будується. Заходи щодо підготовки проекту Кодексу корпоративного управління та щодо його затвердження загальними зборами Товариства здійснені з метою впровадження кращих міжнародних практик ефективного ведення бізнесу. До підготовки документу компанією було залучено одного з світових лідерів з надання правових консультаційних послуг.

Акредитація на захід обов'язкова. Прохання підтвердити свою присутність до 15:00 19.12.2018 на електронну пошту [email protected] з приміткою акредитація на прес-конференцію та вказанням Вашого прізвища, ім’я, по батькові, назви видання, яке представляєте та контактного номеру телефону.

За довідковою інформацією телефонуйте до відділу роботи зі ЗМІ ПрАТ «Укргідроенерго» 04596 58 239.

Нагадуємо, що ПрАТ «Укргідроенерго є режимним об’єктом, відтак, окрім акредитації до 19.12.2018 року, у день проведення прес-конференції необхідно з собою мати паспорт (або документ, що посвідчує особу) та журналістське посвідчення задля отримання перепустки для проходу на територію компанії.

Поділитися: