![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0_15.jpg?itok=C_k9vIGR)
На станції побували 70 дітей у супроводі вихователів табору.
![](/sites/default/files/inline-images/body1_13.jpg)
Екскурсія розпочалася оглядом панорами річки Дніпро з нижнього б’єфу гідроелектростанції. Тут юні учасники дізналися про те як саме енергія води перетворюється на електричну енергію:
«Падаючи з великої висоти через водоводи, або під натиском природної течії річки, вода передає свою кінетичну енергію лопатям турбіни, та, в свою чергу, передає обертальний момент на гідроагрегати, що знаходяться у машинному залі ГЕС. А вже ці складні пристрої перетворюють механічну енергію на електричну, яка через розгалужену мережу ліній електропередач надходить безпосередньо до ваших домівок», - розповіла дітям екскурсовод.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_11.jpg)
Також екскурсанти відвідали приміщення станції, де оглянули машинну залу, гідроагрегати, закритий розподільчий пристрій та пульт управління ГЕС. Діти мали змогу не тільки дізнатися про потужність та значення цього масштабного об’єкту, а й поспілкуватися із працівниками станції та поставити їм питання.
![](/sites/default/files/inline-images/body3_9.jpg)
«Ми намагаємося дати можливість дітям пізнати не тільки правди християнської віри, але і робимо наголос на суспільно важливих темах для їхнього розвитку», - зауважив парох парафії УГКЦ м. Вишгород протоієрей Тарас Валах.
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 1104