Все буде Україна!

Борщ для захисників

Борщ для захисників

04-08-2022
Понад 160 днів перезавантаження свідомості і віри українців дали уже свої паростки у реальних діях та вчинках: кожен на своєму місці знайшов за покликом небайдужого і відданого Батьківщині серця ту справу, плоди якої неодмінно та навіть часто з особливою рятівною силою підтримують мужніх захисників рідних прабатьківських земель.

Що може бути кращим для за цілющий смак і аромат апетитних смаколиків із рідного дому?! А коли це ще й організовано та створено колегами і близькими по духу товаришами?! Саме так власними силами втілили ідею смачної підтримки захисників, колег-гідроенергетиків та їхніх земляків-побратимів, що воюють на сході, працівники цеху технологічної автоматики, захистів та зв’язку Дністровської ГАЕС.

– Від ідеї до насолоди борщем із рідного дому нашими воїнами минуло не так багато часу у придбанні овочів до їхнього висушування та зручного пакування, – розповів провідний інженер цеху Павло, – бо гуртуватися, максимально правильно розраховувати усі кроки та сили – це нам під силу! Тож перших 100 порцій (кожна розрахована на чотири особи) сухого набору неабияк порадувала і зміцнила дух оборонців рідної землі! А відтак за підтримки профспілкової організації філії уже готові ще 200 наборів, котрі от-от вирушать на передову.

Крім того, гідроенергетикам цього цеху теж за сприяння профспілки вдалося придбати планшет та необхідне для зв’язку устаткування на потреби колег, що боронять рідну землю у ЗСУ. Тримаємо наш український стрій разом!

Все буде Україна!

Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах (FacebookTelegramTwitter). 

Пресслужба Дністровської ГАЕС

Фотогалерея

Поділитися: