05-12-2018
14:20
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-12/%D1%85%D0%B7%D0%B7%D0%BD.jpg?itok=6pxA3twV)
Внаслідок запровадження в окремих місцевостях України воєнного стану, відбулося посилення режиму охорони гідроспоруд, які входять до складу ПрАТ «Укргідроенерго».
Зокрема, на підприємствах посилюється взаємодія з воєнізованими та військовими формуваннями, а також забезпечується здійснення заходів щодо підготовки компанії до сталого функціонування в особливий період. На філіях відпрацьовуються плани приведення захисних споруд цивільного захисту до експлуатації в умовах особливого правового режиму, а також плани з організації військової охорони в умовах надзвичайного стану.
Варто зауважити, що на період дії воєнного стану відвідування ГЕС і ГАЕС делегаціями, а також проведення екскурсій для організованих груп учнівської та студентської молоді забороняється!
- 254