![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0684_1518.jpg?itok=tg0-YjPZ)
Так в Києві, в апараті управління, свято відзначали цілими родинами енергетиків. Напередодні Дня вишиванки в компанії було організовано виставку вишитих робіт «Дивосвіт вишивки».
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0574.jpg)
Творчі роботи родин енергетиків експонувалися з 14 травня. На виставці були представлені роботи різних видів: вишиті рушники, сорочки, картини, скатертини, серветки, оздоблення українським орнаментом жіночих сумок та ін. А у День вишиванки усі учасники отримали заохочувальні призи.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0603.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0612.jpg)
Чимало працівників компанії цього дня долучилися до всеукраїнської акції «Прийди на роботу у вишиванці».
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0710.jpg)
Прийшовши у цей день на роботу у відомих на увесь світ автентичних елементах українського одягу, кожен співробітник продемонстрував єдність духу, патріотизму, любові до України та шанування народних традицій.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0984.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0733.jpg)
Також, з нагоди святкування, у соціальній мережі Facebook пройшов флешмоб Укргідроенерго «Селфі у вишиванці», учасники якого мали викласти свою світлину у вишиванці під дописом на офіційній сторінці компанії або на власній сторінці, поставивши хештег #Деньвишиванки_Укргідроенерго.
![](/sites/default/files/inline-images/560021.png)
![](/sites/default/files/inline-images/560022_0.png)
Крім того, з нагоди свята для працівників апарату управління та членів їх родин відбулися творчі майстер-класи «Лялька-мотанка» та «Вузлова лялька».
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0958.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_1006.jpg)
Запрошена майстриня розповідала присутнім про старовинні українські обряди, побутові звичаї українців та навчила створювати своїми руками не просто дитячу іграшку, а могутній оберіг для усієї родини.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0959.jpg)
Варто зазначити, що заходи проходили в межах впровадження стратегії корпортивно-соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
Не менш урочисто відзначали енергетики День вишиванки і в інших куточках України. Так на запрошення Новокаховської міської ради колектив філії «Каховська ГЕС ім. П.С. Непорожнього» взяв участь у патріотичному культурно-мистецькому заході «Вишиванка єднає світ».
![](/sites/default/files/inline-images/32807499_230775334338249_6357969220755521536_n.jpg)
Під час заходу відбулось колективне виконання гімну України та хода за участю учнівських, комунальних та виробничих колективів міста до пам`ятника Т.Г.Шевченка з покладанням квітів.
![](/sites/default/files/inline-images/32718487_230775687671547_7046432626965479424_n.jpg)
На філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» відбулася урочиста фотосесія колективу з нагоди святкування.
![](/sites/default/files/inline-images/32693313_600018650374993_4187809957908840448_n.jpg)
Яскраві фотосесії відбулися також на філіях "Каскад Київських ГЕС та ГАЕС" та "Дністровська ГЕС".
![](/sites/default/files/inline-images/img-73488d6a7da2af9a15e4fe79994d4891-v.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img-08c2f0166ac7b9446b4b48993d04b7c6-v.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/32849450_230987984316984_8565476458351296512_o.jpg)
Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Більше того, нині можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації. Тож шануймо традиції нашого народу!
Більше фото у галереї.
- 122