![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/24900026_576664832694707_8205222528711356624_n_1172.jpg?itok=_WGb4oJu)
«Метою нашої зустрічі є інформування громадян, що проживають у населених пунктах, розташованих уздовж берега річки Дністер, про стан готовності та проведені заходи в умовах цьогорічного весняного водопілля», - наголосив директор філії.
Коротку інформацію про прогноз припливу води до Дністровського водосховища у березні-квітні цього року надала начальник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Негадайлова.
![](/sites/default/files/inline-images/29355007_576664836028040_3790682963089224610_o.jpg)
Із детальним аналізом стану готовності Дністровської ГАЕС до пропуску повені виступив головний інженер Дністровської ГАЕС Анатолій Жук.
![](/sites/default/files/inline-images/29744431_576664992694691_8496699552766745431_o.jpg)
Також на нараді про будівельну готовність об’єктів ГАЕС в умовах весняного водопілля доповів директор філії Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд» Олег Філіпович.
![](/sites/default/files/inline-images/29355259_576664842694706_8318996478751571219_o.jpg)
За результатами проведеної наради можна констатувати факт, що гідроспоруди Дністровської ГАЕС, а також Дністровської ГЕС та Нижньодністровської ГЕС повністю готові до пропуску весняної повені 2018 р.
- 34