![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-10/1%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F_0.png?itok=0JL_CY-X)
Одним із напрямків цієї важливої роботи працівників департаменту фізичного захисту, режиму та безпеки є впровадження у філіях Товариства систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення у разі їх виникнення. У 2018 році в філії «Дністровська ГЕС» встановлено та здано у промислову експлуатацію автоматизовану систему раннього виявлення надзвичайних ситуацій на Дністровській ГЕС та оповіщення у разі їх виникнення.
25 жовтня філія «Дністровська ГЕС» отримала Сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Цим засвідчується відповідність закінченого будівництва об’єкта і готовність системи до експлуатації за призначенням.
Заходи по впровадженю зазначених систем здійснюються на інших об’єктах Товариства, зокрема: Київській ГАЕС, Кременчуцькій ГЕС, Середньодніпровській ГЕС, Каховській ГЕС.
![](/sites/default/files/inline-images/1_1.png)
![](/sites/default/files/inline-images/2_1.png)
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 71