![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-04/1536-1024.jpg?itok=UPCPHyDS)
Під час візиту на станцію відбулася нарада за участю заступників гендиректора, головного інженера, а також керівництва станції. У ході проведення наради були вирішені нагальні технічні питання експлуатації Дніпровської ГЕС.
Генеральний директор також зустрівся та поспілкувався з колективом гідроенергетиків, поцікавився потребами та життям працівників.
«Дякую кожному з вас за роботу в цей нелегкий воєнний час! Кожен день, виконуючи свої обов‘язки, ви робите свій внесок в наближення нашої перемоги!», - зазначив Ігор Сирота.
Варто зазначити, що флагман української гідроенергетики - Дніпровська ГЕС - продовжує забезпечувати енергетичну стабільність і безпеку України, працюючи щодня згідно з диспетчерським графіком та виконуючи свої зобов’язання щодо регулювання частоти і потужності енергосистеми країни.
Пресслужба Дніпровської ГЕС
Читайте більше актуальних новин про діяльність компанії та галузі в нашому оновленому телеграм-каналі.
Читайте також:
- 239