![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B25.jpg?itok=09F486yp)
Випускники 9-го класу оглянули територію Київської ГЕС у супроводі директора станції Ярослава Кас`янюка.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_15.jpg)
Учні побували у машинному залі, на головному щиті управління та оглянули нижній б’єф.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_14.jpg)
На питання «Звідки у домівках з’являється світло?» наприкінці екскурсії учні відповідали охоче: «Воду перекручують, енергія, що при цьому вивільняється, переводиться до трансформаторних будок, а звідти її переправляють до будинків. Так до наших домівок і надходить енергія» – розповіла Ксєнія Кащук.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_12.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_4.jpg)
Після побаченого і почутого, зробив висновок і Дмитро Веселий: «Надходить вода з Київського моря, переробляється в турбінах, а з них – на весь Київ надходить енергія».
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_4.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 43