28-06-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-06/10B8E47A-E386-4549-83EA-3ED50EED6B87_Original.jpeg?itok=eIApcYWo)
27 червня, з 13:30, з технічних причин відбулось аварійне відключення першого блоку Південноукраїнської атомної електростанції.
З метою забезпечення підтримання частоти в Обʼєднаній енергосистемі України, диспетчерами НЕК «Укренерго» були вжиті відповідні заходи стосовно задіяння всіх можливих резервів в енергетичній системі держави.
Для компенсації втраченої потужності в ОЕС України задіяли всі наявні маневрені потужності Укргідренерго.
В результаті виконання команд диспетчерів НЕК «Укренерго», гідроелектростанції Укргідренерго набрали необхідну потужність та забезпечували безпеку і надійне функціонування ОЕС України.
Відповідно 27 червня 2023 року перевищення обсягів виробітку електричної енергії склало 63 %.
Пресслужба Укргідроенерго
- 66