![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-11/%D0%97%20%D0%94%D0%9D%D0%95%D0%9C%20%D0%93%D0%86%D0%94%D0%9D%D0%9E%D0%A1%D0%A2%D0%86%20%D0%A2%D0%90%20%D0%A1%D0%92%D0%9E%D0%91%D0%9E%D0%94%D0%98%21%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.png?itok=YJFFJtHb)
У Новодністровську квіти шани лягли до меморіальної дошки землякам, учасниками АТО – Іллі Василашу та Сергію Корнецькому, за чиїми поглядами з гранітної плити новодністровці вивіряють своє сьогодення на справжність.
«Свічою пам’яті озветься в наших душах іще один День Гідності та Свободи, — із хвилюванням поділився відчуттями помічник директора Дністровської ГАЕС Володимир Жук, — а у наших хвилинах мовчання мимоволі оживуть ті, хто не побоявся відстоювати засади гідності і свободи нашої України, як виявилося, ціною власного життя».
Енергетики Кременчуцької ГЕС також вкотре продемонстрували тісний взаємозв'язок Укргідроенерго з міськими громадами та підтвердили соціально-відповідальну позицію компанії. До меморіалу «Героям Небесної сотні» гідроенергетики поклали живі квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв.
![гес](/sites/default/files/inline-images/IMG_3406.jpg)
![гес](/sites/default/files/inline-images/IMG_3415.jpg)
![гес](/sites/default/files/inline-images/JUK_0202.jpg)
![гес](/sites/default/files/inline-images/JUK_0217.jpg)
![гес](/sites/default/files/inline-images/JUK_0215.jpg)
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
Як працюють ГЕС та ГАЕС в Україні?
Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у листопаді
- 59