Все буде Україна!

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у листопаді

Міжвідомча комісія узгодила режими роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у листопаді

29-10-2021
Представники Укргідроенерго взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та Дністровського водосховищ, під час якого розглянуто гідрометеорологічну та водогосподарську обстановку у басейнах Дніпра та Дністра, а також узгоджено оптимальні режими роботи каскаду дніпровських та Дністровського водосховищ на листопад 2021 року.

Київське водосховище: ГЕСпрацює у режимі економного спрацювання. Станом на 1 грудня середньодобовий рівень води у водосховищі (водпост Толокунь) має бути в межах 102,40-102,30 м БС.

Канівське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Середньодобовий рівень у верхньому б’єфі водосховища протягом листопада має бути в межах 91,35-91,50 м БС.

Кременчуцьке водосховище: ГЕС працює у режимі поступового спрацювання. Станом на 1 грудня рівень води у водосховищі має бути в межах 79,0-78,90 м БС.

Кам’янське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах із забезпеченням постійних попусків у нижній б’єф не менше ніж 400 м3/с, відповідно до екологічних умов м. Дніпро. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) витримується в межах 63,80-64,00 м БС.

Дніпровське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Коливання рівня води у верхньому б’єфі (біля греблі) викликане добовим і тижневим регулюванням ГЕС допускається до 0,7 м нижче від НПР (51,40 м БС).

За умовами навігації забезпечується гранично допустимий рівень спрацювання верхнього б’єфу (біля греблі) 51,10 м БС під час проходження великогабаритних суден на лімітуючих ділянках.

Каховське водосховище: ГЕС працює на притокових витратах. Станом на 1 грудня рівень у водосховищі має бути в межах 15,50-15,40 м БС.

Дністровське водосховище: Для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, Дністровська ГЕС працює із забезпеченням компенсуючих попусків, Нижньодністровська ГЕС здійснює у нижній б’єф рівномірний попуск середньодобовими витратами в межах 110-130 м3/с.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

Міжнародний енергетичний бізнес-форум: гідроенергетики поділилися своїм баченням перспектив розвитку нового ринку електроенергії

Укргідроенерго - у ТОП компаній, дружніх до родин

Укргідроенерго приєдналось до Принципів ООН з розширення прав і можливостей жінок

Поділитися: