23-10-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/IMG_6512_0.jpeg?itok=4flTRbcg)
Сесія тренінгів "Розробка стратегічних підходів Укргідроенерго до розбудови партнерства та взаємодії з місцевими громадами" філіями Укргідроенерго продовжується.
Сьогодні на Канівській ГЕС пройшла перша частина тренінгу, під час якої представників місцевих громад Канівського району ознайомили з політикою корпоративної соціальної відповідальності компанії.
Наступний етап буде присвячено знайомству з технологією партисипативного (англ. participate - брати участь ) стратегічного планування та практичної частини заняття.
Такі заходи - ключ до налагодження продуктивної співпраці компанії з громадами у місцях присутності.
Прес-служба Укргідроенерго
- 118