14.11.2025
Першочергові завдання для стабільної роботи енергосистеми у воєнний час, досягнення українських виробників у вдосконаленні та експлуатації трансформаторного обладнання – ці теми днями обговорювалися під час тематичної фахової науково-практичної конференції, що днями проходила у Львівській області.
Друкувати
конференція

До конференції щодо діагностики, ремонтів і модернізації трансформаторів, вимикачів та іншого електрообладнання та забезпечення стійкості та працездатності енергетики в умовах воєнних ризиків долучились і гідроенергетики Укргідроенерго. 

Захід став корисним для гідроенергетиків у питаннях вивчення дієвих рішень для подальшого  відновлення обладнання та підтримки української гідрогенерації.  Зокрема у ході конференції учасники вивчали досвід рішень щодо сервісного обслуговування трансформаторів та діагностики електрообладнання від світових лідерів виробництва, обговорювали тонкощі діагностики стану високовольтного обладнання, а також проблемні питання при ремонтах електрообладнання.

Енергетики також розглядали тему нових типів захисту та локалізації інженерних мереж в європейській практиці, що є надзвичайно важливим питанням, оскільки захист об’єктів критичної інфраструктури нині серед пріоритетних завдань Укргідроенерго.

Пресслужба Укргідроенерго

 

Поділитися: