![Uhe Uhe](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-03/IMG_8710.jpeg?itok=4w_qqiPS)
– Своєчасна і надійна підготовка гідроспоруд та обладнання до пропуску весняного водопілля – щорічна важлива задача компанії «Укргідроенерго» в цілому та нашої станції зокрема.
Після перевірки виконання відповідних заходів, зважаючи на важливість забезпечення надійної та ефективної роботи гідроспоруд і обладнання нашого об’єкту у період ймовірного водопілля, 15 березня було підписано відповідний акт із висновком паводкової комісії. А саме: гідротехнічні споруди і обладнання філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» готові до виконання усіх необхідних подальших заходів, спрямованих на безаварійне проходження весняного водопілля 2024 року.
Персонал станції здійснює посилений контроль за станом гідротехнічних споруд і обладнання до закінчення ймовірного водопілля.
Пресслужба Дністровської ГАЕС
- 45