07-10-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/4032-3024-max%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=8TiK39-d)
Під час робочого візиту на Дністровські ГЕС та ГАЕС генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота зустрівся з головами сільських рад сіл Василівка, Ожеве, Волошкове, Жван та Бернашівка.
Очільники рад звернулись до голови Укргідроенерго з нагальними питаннями, що потребують підтримки у вирішенні, зокрема торкалися питань доріг та сплати податків по землі.
Після детального обговорення Ігор Сирота зауважив, що Укргідроенерго та Дністровська ГАЕС посприяє у вирішенні зазначених питань.
У свою чергу генеральний директор компанії звернув увагу сільських голів на важливості утримання чистоти у регіоні, адже Укргідроенерго у своїй діяльності керується принципом необхідності збереження та відтворення природних екосистем і спрямовує свої зусилля на вихованні екосвідомості у суспільстві.
Прес-служба Укргідроенерго
- 77