Офіційно
06-11-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-11/45498069_2170743819814832_472282042751516672_n.jpg?itok=8ltwTJB1)
Триває офіційний візит генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти до Китаю, який відбувається в складі урядової делегації під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва.
В рамках візиту Ігор Сирота взяв участь у роботі Китайської міжнародної експортно-імпортної виставки у Шанхаї, яка об’єднала фахівців зі 130 країн світу. Для України, яка представляє на виставці національний стенд, ця подія – можливість заявити про експортний, інвестиційний та туристичний потенціал, а також унікальні вітчизняні продукти та послуги. Україна на виставці представлена такими напрямками: інвестиції, харчові технології, індустріалізація та машинобудування, креативні індустрії, ІТ та інновації, туризм та освіта. Очікується, що виставку упродовж декількох днів відвідають понад 300 тисяч учасників.
- 76