![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0.jpg?itok=5M7QRGDj)
Екскурсанти дізнались історію будівництва гідроелектростанції, ознайомились з принципом роботи ГЕС та особливостями роботи гідроенергетиків.
![](/sites/default/files/inline-images/body1.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ "Укргідроенерго" систематично проводить екскурсії для школярів та студентів з метою заохочення молоді до вивчення технічних наук і ознайомлення з перспективами розвитку гідроенергетики.
![](/sites/default/files/inline-images/body2.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 53