28-12-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_2.jpg?itok=w71oa04D)
Продовжуючи реалізацію політики корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго», колектив компанії привітав ветеранів з професійним святом, Днем енергетика, та прийдешніми новорічними святами.
Це було свято усіх, для кого поняття тепло і світло — це не просто слова, а й ціла епоха! Більше 50 ветеранів зібралися у колі друзів і колег. Привітав усіх із прийдешніми святами Герой України Семен Поташник.
Протягом зустрічі ветерани ділилися своїми історіями та згадували найяскравіші моменти будівництва станцій. А наприкінці усім ветеранам були вручені пам’ятні подарунки.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/23888.jpg)
- 40