03-12-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-12/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D1%96.jpeg?itok=eDTX0u-n)
1 грудня у філії «Канівська ГЕС» відбувся моніторинговий візит міжнародних консультантів EDF (Франція).
Під час робочого візиту відбулась нарада, на якій фахівці EDF ознайомились з поточним станом реалізації контрактів за проєктом «Реабілітація гідроелектростанцій» та проінспектували об’єкти, які входять в обсяг реконструкції двох блоків Канівської ГЕС, а саме гідроагрегати № 13,14, 15 та 16, а також обладнання блоку № 4.
Прес-служба Укргідроенерго
- 53