![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_20.jpg?itok=PxusFvBL)
У складі делегації до станції також завітали професор кафедри теоретичної та промислової теплоенергетики КПІ Генадій Варламов та студенти-перекладачі із КНУ ім. Т. Шевченка та КПІ ім. І. Сікорського.
Розпочалась екскурсія з холу, де розташована модель станції.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_19.jpg)
Розглянувши гідротехнічні споруди з оглядовго майданчика нижнього б'єфа, гості потрапили у приміщення закритого розподільного пристрою (ЗРП), де головний інженер філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» Олег Урманов розповів про специфіку гідроенергетичного ринку України та партнерські відносини з країнами-сусідами.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_19.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_16.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_7.jpg)
Делегація спостерігала за проходом води крізь працюючий гідроагрегат, після чого гості прослідували до турбінного залу.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_7.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/6_3.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/7_3.jpg)
Наприкінці відвідувачі піднялись до пульта управління Київською ГЕС, де можна відстежувати динаміку роботи всіх гідроагрегатів станції.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/8_1.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 27