06-03-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-03/%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%81.jpg?itok=M3Ag3m9m)
Тренування пройшли 4 березня з метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України та відпрацювання дій оперативної служби при аварійній ситуації оперативного складу Дніпровської ГЕС-1.
Під час тренувань учасники вдосконалювали практичні навички співробітників у разі ліквідації аварії. У ході навчань було запущено дизель-генератор Дніпровської ГЕС-1. Крім того, перевірено знання фахівців правил оперативних перемикань в електроустановках.
Укргідроенерго систематично здійснює заходи цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
Пресслужба Укргідроенерго
- 75