13-07-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0_22.jpg?itok=fx92uxV5)
Днями у філії «Каховська ГЕС ім. П. С. Непорожнього» ПрАТ «Укргідроенерго» відбувся консультаційний тренінг-практикум «Розвиток корпоративної культури і соціальної відповідальності: єдині стандарти та місцеві особливості».
![](/sites/default/files/inline-images/body1_18.jpg)
Учасники заходу активно обговорювали питання впровадження Стратегії корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), освоєння сучасних методів управління змінами в компанії задля підвищення ефективності роботи колективу, необхідність цих нововведень та нові шляхи досягнення виробничих і бізнес-цілей.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_18.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/body3_14.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/body4_12.jpg)
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 28