04-12-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-12/7_p.jpg?itok=f36ehttJ)
Цього тижня, з 2 до 6 грудня, на Канівській ГЕС представники НЕК «Укренерго» разом з співробітниками станції проводять типові випробування гідроагрегатів Укргідроенерго у вторинному, третинному регулюванні частоти та потужності.
Після проведення випробування Канівська ГЕС долучиться до регулювання частоти потужності на рівні з іншими станціями Укргідроенерго, що дасть можливість більш економічно та заощадливо використовувати потужності гідроагрегатів компанії.
Прес-служба Укргідроенерго
- 50