![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_69.jpg?itok=kzrbI7Cf)
Відтак, відповідно до наказу «Про організацію та проведення планових об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на 2017 рік у філіях ПрАТ «Укргідроенерго», на Канівській ГЕС відбулося протиаварійне тренування.
Темою навчань стало відпрацювання дій під час виникнення аварійних ситуацій, пов’язаних з пожежею на обладнанні.
Відповідно до задуму біля відкритого розподільчого пристрою відбувся розлив мастила з трансформатора ВРУ Т-44 та, як наслідок, спалахнула пожежа. Під час проведення тренувань дії оперативної служби ГЕС, керівництва цехів, добровільної пожежної дружини, аварійно-відповідальної бригади та залучених спецпідрозділів ДСНС були злагоджені.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20170822_124937-1.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20170822_125414.jpg)
Також протягом тренувань було досягнуто ефективної взаємодії між структурними підрозділами Товариства, місцевими органами влади, підрозділами МВС та ДСНС, що посприяло оперативному, а, відповідно, і якісному реагуванню на усіх рівнях. За рекомендаціями контролюючих осіб було висунуто пропозицію щодо відпрацювання чіткості і лаконічності повідомлень і доповідей при виникненні нештатних ситуацій.
За результатами проведених практичних навчань з питань цивільного захисту дії всіх задіяних служб оцінено «добре».
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20170822_125600.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20170822_125621.jpg)
- 12