Все буде Україна!

На Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони

На Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони

20-02-2018
15 лютого на філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони.

Темою навчань стало відпрацювання дій при загоранні кабелів в першій секції кабельного напівповерху електростанції, підчас проходження повені. Участь у тренуваннях взяли: керівний склад філії, оперативний персонал, добровільна пожежна дружина, формування цивільного захисту та аварійно-відновлювальної ланки, спецпідрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До тренувань також був залучений 10-й Державний пожежно-рятувальний загін ДСНС.

На Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборониНа Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони

Під час навчань було перевірено приведення формувань в готовність до дії за призначенням та їх можливостей щодо здійснення рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні надзвичайної ситуації.

Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.

Поділитися: