![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_20180215_142318_kopiya_1060.jpg?itok=qkSYFx8y)
Темою навчань стало відпрацювання дій при загоранні кабелів в першій секції кабельного напівповерху електростанції, підчас проходження повені. Участь у тренуваннях взяли: керівний склад філії, оперативний персонал, добровільна пожежна дружина, формування цивільного захисту та аварійно-відновлювальної ланки, спецпідрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. До тренувань також був залучений 10-й Державний пожежно-рятувальний загін ДСНС.
![На Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони](/sites/default/files/inline-images/img_20180215_142142.jpg)
![На Каскаді Київських ГЕС та ГАЕС відбулося комплексне об'єктове тренування з цивільної оборони](/sites/default/files/inline-images/img_20180215_142455.jpg)
Під час навчань було перевірено приведення формувань в готовність до дії за призначенням та їх можливостей щодо здійснення рятувальних та інших невідкладних робіт в зоні надзвичайної ситуації.
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
- 32