![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/dsc_0943_1815.jpg?itok=RPUSxq1z)
![](/sites/default/files/inline-images/body1_4.jpg)
Екскурсія розпочалася з оглядового майданчика нижнього б’єфу гідроелектростанції. Тут діти дізналися про принципи роботи ГЕС, роль гідроенергетики в енергетичному балансі країни, а також прослухали цікаву розповідь про те, як вода трансформується в електроенергію.
![](/sites/default/files/inline-images/body.jpg)
Згодом юні екскурсанти перемістилися до закритого розподільчого пристрою (ЗРП), звідки вирушили до оглядового майданчику верхнього б’єфу. Тут вони дізналися про унікальність реконструкції Київської ГЕС, яка відбувалася без виводу станції з експлуатації.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_2.jpg)
Також діти оглянули відкритий розподільчий пристрій (ВРП), пульт керування, монтажний майданчик та масло-напірну установку.
![](/sites/default/files/inline-images/body3_1.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/body4_1.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/body5.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 62