![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_109.jpg?itok=MAy_PwE-)
У ході відвідин філії очільник Укргідроенерго проінспектував роботу Київської ГАЕС та поспілкувався з технічним персоналом станції.
Під час наради за участі керівництва структурних підрозділів було обговорено хід виконання інвестиційної програми на підприємстві у поточному році та формування річного плану закупівель на наступний рік. Серед іншого йшлося про реформування структури філії, контроль експлуатації транспорту та спецтехніки, програму розвитку територій.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/iiisis.jpg)
Особлива увага – соціальній проблематиці. Зокрема, виконанню колективного договору, реалізації на філії програми медичного страхування, а також питанням оплати праці.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/gfds.jpg)
«З першого жовтня ми підвищуємо тарифні оклади працівникам філій. Але ми розуміємо, що це підвищення – недостатнє. Середній заробіток у сфері енергетики має бути на рівні 15 тисяч гривень. Тому ми й надалі приділятимемо належну увагу цьому питанню, намагаючись зберегти на підприємствах кадри», - зауважив Ігор Сирота.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 35