11-01-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-01/DSC_4313.jpg?itok=l-I9CYg-)
10 січня у філії «Кременчуцька ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» представники Управління Держпраці в Кіровоградській області провели захід, на якому працівників було ознайомлено із новинами законодавства України щодо захисту права громадянина на працю, про охорону праці та відповідальності роботодавця в разі недотримання трудового законодавства.
Захід проводили державні інспектори Шумейко А.М. та Філоненко Л.М., а також головний спеціаліст-страховий експерт з питань охорони праці Якименко С.С.
Нагадуємо, що в ПрАТ «Укргідроенерго» функціонує система управління охороною праці, в якій визначена конкретна роль і персональна відповідальність керівників усіх рівнів виробництва.
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 88