![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-05/photo1651469823.jpeg?itok=oG7Id-sJ)
Укргідроенерго продовжує активну роботу на збереження енергетичної безпеки та незалежність нашої країни, забезпечуючи покриття пікових навантажень та мобільний аварійний резерв у Об’єднаній енергосистемі України.
Генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота провів нараду з філіями та менеджментом Товариства.
Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях. На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Пресслужба УГЕ
- 31