24-06-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-06/24%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%82%D1%82%D1%82.png?itok=5M26faq4)
Укргідроенерго продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України. Головним пріоритетом компанії, як і раніше, залишається балансування енергосистеми, а також забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд задля сталого розвитку економіки України та добробуту її мешканців.
ГЕС та ГАЕС, які входять до складу компанії, працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів. Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях.
Компанія прагне відповідати найвищим стандартам ведення бізнесу, продовжуючи виконувати планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.
Все буде Україна!
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах (Facebook, Telegram, Twitter).
Пресслужба УГЕ
- 31