22-02-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/default_images/uhelogs.png?itok=_6HjHbBn)
З глибокою скорботою згадували у місті Новодністровськ тих, хто боровся за честь, правду і гідність та віддав своє життя за наше сьогодення і майбутнє України у День пам’яті Небесної Сотні на реквіємі «Героям слава вічна, разом і до кінця».
Зокрема, на заході була присутня делегація Дністровської ГАЕС. Поіменно вшанували пам'ять героїв України, Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за нашу рідну землю, за чисті й мирні небеса України.
Уже традиційно в міських урочистостях беруть участь і талановиті вихованці навчальних закладів міста – діти працівників станції.
Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
![](/sites/default/files/inline-images/unt1.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/unt2.jpg)
- 11