Все буде Україна!

Оперативні новини Укргідроенерго станом на 2 березня, 15:00

Оперативні новини Укргідроенерго станом на 2 березня, 15:00

02-03-2022
Генеральний директор Ігор Сирота провів оперативну нараду з філіями, менеджментом та Наглядовою радою компанії, перебуваючи в апараті управління компанії в Вишгороді.
  • Всі ГЕС та ГАЕС компанії стабільно працюють згідно диспетчерського графіку, покриваючи пікові навантаження та забезпечуючи мобільним аварійним резервом Об’єднану енергосистему України. Для роботи персоналу створено безпечні умови.
  • Співробітники компанії, які не задіяні безпосередньо на чергуванні на станціях, або дистанційній роботі по забезпеченню функціонування компанії, активно допомагають ЗСУ та підрозділам тероборони. Гідроенергетики продовжують долучатися до лав тероборони в різних куточках України, допомагаючи захищати об’єкти гідроенергетики та інфраструктури.
  • Генеральний директор, топ-менеджмент, а також члени Наглядової ради Укргідроенерго заявили сьогодні про перерахування своєї заробітної плати за лютий на потреби ЗСУ та тероборони в містах присутності станцій компанії. Також вони закликали долучитися до їх ініціативи членів наглядових рад та керівників підприємств державного сектору економіки.

Разом генеруємо енергію для мирного майбутнього!

Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті, сторінках компанії в соцмережах та оперативно в телеграм-каналі  Укргідроенерго.

Пресслужба Укргідроенерго

Поділитися: