![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_25.jpg?itok=EtJMNXhq)
На забезпеченні Будинку дитини наразі знаходяться 52 дитини-сироти віком до 4-х років, з них 12 дітей віком до 1 року.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_24.jpg)
Представники філії готувалися до акції заздалегідь. Напередодні оголосили на філії про намір візиту до Будинку дитини та закликали усіх бажаючих взяти участь у благодійній справі. Відгукнулися на заклик майже усі працівники станції: хто приніс одяг, хто допоміг коштами. Для вихованців закладу на зібрані кошти придбали памперси, гігієнічні вологі серветки, книжки, дитяче харчування та солодощі.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_24.jpg)
Діти з радістю зустріли гостей, а працівники Будинку дитини щиро дякували за допомогу і подарунки.
Це вже не перша волонтерська акція працівників філії присвячена підтримці молодого покоління міста Кам’янського.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_20.jpg)
- 17