Представники Міненерговугілля разом із керівництвом станції оглянули пульти управління ГЕС-1 та ГЕС-2, побували у машинних залах та ознайомились із особливостями роботи гідроагрегатів найбільшої ГЕС України.
Цікавило гостей і питання як реалізується проект реабілітації гідроелектростанцій. Відтак, за ходом реконструкції ГЕС пані Наталя та пан Віталій слідкували на прикладі 16-го гідроагрегату ДніпроГЕС-2.
Також представники Міністерства поспілкувалися із працівниками станції, аби дізнатися про особливості непростої роботи гідроенергетиків.
"Найкраще в моїй роботі - це наші люди і наші об’єкти. Моя безмежна любов, з першого дня в #енергетичнібудні. І чим більше я знайомлюся з нашими людьми, чим детальніше заглиблююся в роботу об’єктів нашої енергосистеми - тим більше енергії і бажання рухатися вперед я отримую. Ми багато спілкувалися з працівниками станції, про особливості непростої роботи, а також про їхні особисті історії і зв’язок зі станцією. Ці люди - однозначно душа нашої гідроенергетики", - зазначила на своїй сторінці у Фейсбук Наталія Бойко.
Нагадуємо, що у серпні минулого року на Дніпровській гідроелектростанції розпочалася масштабна реконструкція. Проект передбачає повне відновлення трьох гідроагрегатів станції «під ключ» фахівцями австрійської компанії ANDRITZ HYDRO. Роботи з реабілітації обладнання триватимуть п’ять років та мають завершитися у 2021 році. Після встановлення на об’єкті нового оснащення, передусім, зросте робоча потужність станції. Окрім того, в процесі реконструкції ДніпроГЕСу впроваджується низка сучасних «зелених» рішень.
Прес-служба Укргідроенерго
- 138