![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0137_1897.jpg?itok=jZBbHrZn)
Екскурсія була проведена на прохання Вишгородської міської ради.
У ході екскурсії німецькі та італійські гості відвідали оглядові майданчики нижнього та верхнього б'єфу гідроелектростанції, відкритий розподільчий пристрій (ВРП), машинний зал, монтажний майданчик та пульт керування.
![візит](/sites/default/files/inline-images/458890033.jpg)
![візит вишгород](/sites/default/files/inline-images/7989854656.jpg)
Фахівці ПрАТ «Укргідроенерго» детально розповіли гостям про роль та місце гідроенергетики у роботі об'єднаної енергосистеми України, а також ознайомили з особливістю проектних рішень, які були застосовані при будівництві Київської ГЕС. Німецьких та італійських колег також зацікавили принципи роботи Київської ГАЕС.
Як відомо, загальносвітовий процес стрімкого спорудження відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) з початку XXI століття знову активізував у європейських країнах розвиток гідроенергетики і, зокрема, будівництво гідроакумулюючих станцій (ГАЕС). У відповідності з прогнозом розвитку об´єднаної європейської енергосистеми ENTSO-E, прийнятому у 2014 році, до 2030 року планується збільшити загальну встановлену потужність ГАЕС у країнах-членах ENTSO-E вдвічі – з 49 до 98 ГВт. Подальше спорудження ГАЕС, разом з ВЕС та СЕС, очікується у багатьох країнах ЄС.
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії «Укргідроенерго», можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі Контакти.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 54