08-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B25_0.jpg?itok=9T6GFQBP)
З метою вивчення історії рідного краю та формування у молоді поняття про галузь гідроенергетики України на філії «Каховська ГЕС імені П. С. Непорожнього» протягом останнього місяця було проведено 9 екскурсій для близько 250 відвідувачів.
На станцію завітали учні з різних міст та районів Херсонської області, а саме з міст Нова Каховка, Каховка, Херсон, а також з Чаплинського, Великоолександрівського та Нижньосірогозького районів.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/0-1.jpg)
Варто зазначити, що екскурсії проходять в рамках програми заходів з реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
![зображення](/sites/default/files/inline-images/0-2.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
![зображення](/sites/default/files/inline-images/0-3.jpg)
- 18