24.08.2025
Друзі, сьогодні ми разом відзначаємо вже 34-ту річницю Незалежності України.
Друкувати
УГЕ

Щодня ми переконуємось: незалежність – це не раз і назавжди здобуте. Її потрібно захищати й наповнювати змістом. Укргідроенерго робить свій внесок у цю справу – забезпечуючи країну чистою енергією, зміцнюючи її енергетичну незалежність і наближаючи нас до стійкого майбутнього.

У цей день хочемо подякувати всім, хто боронить нашу державу та тримає світло для людей навіть у найтемніші часи.

Ми — гідроенергетики. Ми з Україною в кожній краплині води, у кожному мегаваті електроенергії, у кожному подиху віри.

Нехай єдність і сила нашого народу допоможуть Україні вистояти й перемогти.

Разом ми — сильніші.

З Днем Незалежності, Україно!

Поділитися: