31.12.2025
Дорогі наші захисники і захисниці!
2025 рік ми завершуємо зі словами глибокої вдячності саме Вам! За кожен день, за кожну ніч, за небо, яке Ви тримаєте над Україною.

Друкувати
З Новим роком – роком, у якому ми ще ближчі до миру.

Завдяки Вам ми маємо можливість працювати, генерувати енергію, відбудовувати, захищати, будувати плани, просто жити, радіти дрібницям,  мріяти й здійснювати бажання, вірити в перемогу та мати надію на мирне українське небо.

Ми зустрічаємо 2026 рік у колі найрідніших, усвідомлюючи ціну цієї можливості. Бо тисячі українських воїнів сьогодні далеко від своїх родин і домівок, у холоді в окопах, в бліндажах, в шпиталях, на передовій захищають нас. Пам’ятаємо про кожного і тримаємо в серці тих, кого ми втратили.

Щиро дякуємо за можливість бути, жити, святкувати… Ваша стійкість і сила  –  наш захист. Ваші щоденні вчинки сьогодні неоціненні для кожної української родини. Натомість ми завжди поруч тут  –  щоб бути підтримкою й допомогою де б Ви не були. 

У ці святкові дні ми ставимо в домівках дідух  –  символ роду, пам’яті й незламності. А коли прийде час його спалити, разом із полум’ям нехай відійде все погане: страх, біль, втрати. Нехай в кожного з нас залишиться лише надія і світло.

Нехай для кожного 2026-й буде роком, у якому стане більше тиші  –  не від виснаження, а від безпеки. Більше світла  – не лише в мережі, а й у серцях. Більше простих речей, яких нам так бракує: спокійних ранків, зустрічей, обіймів без прощань «про всяк випадок».

З Новим роком – роком, у якому ми ще ближчі до миру.

Богдан Сухецький

Поділитися: