![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-05/41-01-660.jpg?itok=tb0QC71e)
"Завдяки згуртованості колективу Середньодніпровської ГЕС спільно з благодійним фондом "Міністерство Добрих Справ" нам вдалося придбати 8 пар літнього взуття для військовослужбовців. До БФ "Карітас" для внутрішньо переміщених осіб було передано продукти харчування та деякі речі першої необхідності. Від щирого серця дякую за збір і велике спасибі небайдужим", - саме з такими словами Олександр звернувся та відзвітував перед колективом.
Також колектив філії спільно з профспілковим комітетом станції надали матеріальну підтримку своїм співробітникам, які наразі боронять рідну Україну.
Пресслужба Середньодніпровської ГЕС
Дізнавайтесь більше актуальних новин про діяльність компанії та галузі в нашому телеграм-каналі.
Читайте також:
- 113