29-04-2022
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-04/2_2.jpg?itok=urgkfARF)
Нині ми всі працюємо на таку очікувану перемогу та формуємо надійний тил допомагаючи тим, хто нині опинився у складних життєвих обставин.
Працівники Укргідроенерго з перших днів війни активно займаються волонтерством. Один з важливих напрямків допомоги, який взяли на себе в компанії - логістичне забезпечення.
Сьогодні було загружено черговий вантаж гуманітарної допомоги від Центру надання гуманітарної допомоги біженцям та доставлено нашим водієм у села Катюжанка й Феневичі, жителі яких тривалий час перебували в окупації.
Все буде Україна!
Пресслужба УГЕ
- 36