![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_26.jpg?itok=aCGct-Tc)
Нагадаємо, що з 1 грудня на всіх філіях та в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» відкрились експозиції творчих робіт фестивалю, який започатковано з нагоди відзначення професійного свята ‒ Дня енергетика. І саме 22 грудня відбудеться урочисте оголошення переможців.
А поки ми продовжуємо розповідати про експозиції фестивалю енергетиків на станціях Укргідроенерго. І сьогодні представляємо роботи працівників Каховської ГЕС.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/p1010315.jpg)
Організатори виставки розташували роботи працівників в холі СБК.
На станції переможці будуть визначені за категоріями: найкраща робота родини, найкраща робота дитини та найкраща робота працівника.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/i%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0_1999%D1%80.%D0%BD.%2C_%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/i%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80i%D1%8F_2001%D1%80.%D0%BD._%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%8C.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/ytuitysd.jpg)
Для обрання переможця у номінації «приз глядацьких симпатій» проходить таємне голосування, де кожен працівник може обрати найкращу, на його погляд, роботу.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171211_165927.jpg)
Також додатково відзначають роботу, яка найкраще висвітлює тематику фестивалю «Генеруємо енергію майбутнього».
З роботами працівників інших станцій ви можете ознайомитися у галереї.
- 24