![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-10/0310-news-600x400-old%20design.jpg?itok=pOXcKWoC)
Станом на ранок 03 жовтня компанія продовжує забезпечувати покриття пікових навантажень, регулювання частоти та потужності, а також мобільний аварійний резерв в Об’єднаній енергосистемі України.
Укргідроенерго забезпечує екологічні скиди в нижній б’єф з Дністровського водосховища. Заплановано подальше спрацювання водосховища з метою забезпечення водними ресурсами південних регіонів України та Молдови. Відповідно до прогнозів Українського гідрометеорологічного центру, у жовтні очікується притік на рівні 120-280 м³/с. Рівень верхнього б'єфа Дністровського водосховища на сьогодні складає 116.77 метрів при нормальному підпірному рівні 121 метр.
Все буде Україна!
Інформація про діяльність компанії на офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook, Telegram, Twitter.
Пресслужба УГЕ
- 33