15-05-2023
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-05/49548B24-4B98-4231-BE64-454C43C16A08.jpeg?itok=J-gPpVtY)
Гідроелектростанції продовжують пропуск повені через гідроагрегати.
ГЕС та ГАЕС Укргідроенерго окрім врегулювання ситуації з рівнями води, виконують покладені на них функції - забезпечуючи балансуючим та аварійним резервами енергетичну систему України.
Рівень води р. Дніпро у Києві становить 9 262 см. В порівнянні з попереднім днем рівень водопілля збільшився на 8 см. Негативних наслідків цей підйом не несе, загроз для Києва немає. Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано. При цьому утримується затоплення заплави шаром близько 15-20 см.
Також утримується затоплення заплавних територій, понижених ділянок у населених пунктах Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей.
Пресслужба Укргідроенерго
- 22