![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-08/body0_6.jpg?itok=O22Qs8G8)
3 серпня студенти 1-го курсу географічного факультету КНУ та їхні викладачі побували на екскурсії у філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".
Екскурсанти побачили приміщення станції, закритий розподільчий пристрій, машинну та ремонтну зали і пульт управління.
![](/sites/default/files/inline-images/body1_7.jpg)
Фахівці Канівської філії пояснили студентам значимість гідроенергетичного об’єкту, його роль у енергосистемі України, а також історію будівництва станції.
![](/sites/default/files/inline-images/body2_5.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 51