25-01-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-01/50613917_625836341185370_1048610492882354176_n.jpg?itok=OhKaVcH0)
З нагоди святкування Дня студента філію «СередньодніпровськаГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» відвідали студенти Кам’янського державного енергетичного технікуму на чолі з викладачами.
Під час проведення екскурсії студенти дізналися про історію ГЕС, принцип роботи, ознайомилися з основним обладнанням, експлуатаційними характеристиками, техніко-економічними показниками, автоматизацією виробничого процесу.
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 74