01-03-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_0559_1103.jpg?itok=sGjtPhGv)
У рамках концепції корпоративної соціальної відповідальності працівники філії «Дністровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» представили виставку творчих робіт «Весняний сонцесвіт», що присвячена весні, сонцю і теплу.
За допомогою інформативної роботи у сфері гідроенергетики вдалося виявити таланти наших співробітників у декоративно-прикладному мистецтві, а саме: вишивка картин та одягу, різьбярство, виготовлення сувенірно-подарункових виробів з металу, малюнок олівцем та аквареллю.
Особливістю цієї виставки є добірка віршів авторства енергетиків Дністровської ГЕС та вітрильний флот у пляшках. Експозицію урочисто відкрив директор філії В’ячеслав Клим.
![](/sites/default/files/inline-images/img_0576.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_0569.jpg)
Усі учасники по закінченню виставки будуть нагороджені заохочувальними призами.
Переглянути найкращі роботи з виставки ви можете у галереї.
- 22