![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/p1010246_1076.jpg?itok=yn3F2qs5)
Учні завітали до Каховської ГЕС імені П. С. Непорожнього, щоб дізнатись історію розвитку галузі, особливості роботи станції та перспективи гідроенергетики в Україні. Зустріч відбулася у межах підтримки профорієнтаційної роботи серед молоді.
![У Каховській філії ПрАТ «Укргідроенерго» проведено ознайомчу екскурсію для майбутніх абітурієнтів](/sites/default/files/inline-images/p1010261.jpg)
Діти привітали керівництво філії власноруч зробленими квітами та передали лист-подяку від навчально-виховного закладу.
![У Каховській філії ПрАТ «Укргідроенерго» проведено ознайомчу екскурсію для майбутніх абітурієнтів](/sites/default/files/inline-images/p1010324.jpg)
ПрАТ «Укргідроенерго» підтримує молодь та заохочує до спільної роботи задля розвитку гідроенергетики, тому з ентузіазмом запрошує на відвідини тих, хто зацікавлений дізнатись про галузь більше.
![У Каховській філії ПрАТ «Укргідроенерго» проведено ознайомчу екскурсію для майбутніх абітурієнтів](/sites/default/files/inline-images/p1010303.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 21